Author: a***3
Date:
Review: Holds up really welll pls like im broke❤️
Color: Crystal Clear
Size: one-size
Price: 33kr
Get the perfect brows, YOUR way, with our Set Me Up Brow Hold Gel! Featuring a refreshing gel texture that won't smudge your base aor clog your pores, this gel helps maintain your preferred brow shape! Don't forget our handy double-ended brow brush! Set them, and forget them with this trusty brow gel!
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Crystal Clear |
| Texture | Wax |
| Type | Eyebrow Gel |
| Height | 3.2 cm |
| Length | 6 cm |
| Net Weight | 5 g |
| Width | 14.2 cm |
| SKU | sb2211179909002869 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 4850044 people said the quality is very good!
Author: a***3
Date:
Review: Holds up really welll pls like im broke❤️
Color: Crystal Clear
Size: one-size
Author: l***3
Date:
Review: I highly recommend it, PLEASE LIKE YOUR GIRLS BROKE💔💔💔
Color: Clear
Size: one-size
Author: s***9
Date:
Review: i got one of this in every order i make i love it its the best product for brows u need it
Color: Clear
Size: one-size
Author: z***b
Date:
Review: It’s great for lamination look
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.